جاوا را به طور کامل از روی رایانه هایتان پاک کنید

جاوا
وصله ‌های جدید اوراکل از پس مشکلات جاوا برنیامد


به نقل از اینفوورلد
گروه واکنش سریع رایانه ‌ای آمریکا موسوم به U.S. CERT هشدار داده که بهتر است کاربران تا اطلاع ثانوی از برنامه جاوا استفاده نکنند!
سرت به کاربران اینترنت هشدار داده یا جاوا را غیرفعال کنند یا آن را به طور کامل از روی رایانه هایشان پاک کنند.

قبلاً در پست جاوا، هر روز پرخطر‌تر از ديروز‎ دیدیم که جاوا در وضعیت چندان خوبی به سر نمی برد,
حال نگاهتان را به سایت infoworld جلب می نمایم:

http://www.infoworld.com/d/security/oracle-patches-latest-zero-day-vulnerabilities-in-java-210762

2 فکر می‌کنند “جاوا را به طور کامل از روی رایانه هایتان پاک کنید

 1. ناشناس

  آقای علیرضا وب!
  این برنامه ی ارسال ایمیل با آدرس دیگری چیه؟
  اگه این رو از جایی دانلود کردید یا خودتون نوشتید در هر حال فرقی نمیکنه .میخاستم بگم بهتر نیست به جای این چیزا یه برنامه ی درست بنویسید که به درد ملت بخوره؟؟؟؟
  این برنامه به غیر از دردسر واینکه یک عده سود جو ایمیل تبلیغاتیشونو ارسال میکنن هیچ حسن دیگه ای نداره .و فقط باعث مزاحمت برای دیگران میشه. میل خود من پر شده از ایمیل های تبلیغاتی ازجمله افزایش دهنده ی میل جنسی آقایان وبزرگ کننده وکوچک کننده و…. هر روز باید صد تا ازین میل ها رو از باکسم پاک کنم.شاید کسی دلش نخاد تبلیغ واسش بیاد مگه زوره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  به نظر من این یک بی احترامی وبی توجهی به حقوق دیگران هست که متاسفانه دیگه الان کسی برای این چیزا ارزش قائل نیست .


  مدیر سایت:
  سلام,
  ممنون از توجهتان؛

  این برنامه به هیچ عنوان کاربرد ارسال اسپم نداره و حتی تعداد ایمیل کسانی که اکانت های تعداد بالای ایمیل هم داره در بازه های زمانی خاص محدود میکنه؛
  بعیده کسی برای تبلیغات از این نرم افزار استفاده کنه, حتی از ایمیل یاهو یا جیمیل هم عملیات ترسال ایمیل انبوه کند تر میشه!

  در رابطه با غیر مفید بودن, موافقم,
  اما این نحوه ایمیل زدن برای برنامه نویسان بسیار ساده می باشد, حتی در بسیاری از زبان های سمت سرور, توابع ساده شده ای برای این کار هست؛

  هدف در اختیار گذاشتن این تکنیک ساده در قالب برنامه برای غیر برنامه نویسان است, تا با سادگی این روش آشنا شوند, و تهدیدات اینترنتی آشنا شوند, تا کسی با تکنیک های هک آشنا نباشه, نمی تونه تهدیدات را شناسایی کنه.

  لطفاً ایمیل های مزاحم که مشکوک هستید با این برنامه ارسال شده را برایم فوروارد نمایید, تا بررسی کنم و ددر صورتیکه کاربری با این برنامه این ایمیل را فرستاده, اکانتش را مسدود کنم.

  موفق باشید

  پاسخ
 2. ناشناس

  جدی نگیرید . به توصیه های امریکائیها توجه نکنید . میدانید چرا امریکائیها خوشبخت و شاد و پولدار هستند ؟ چون خون مردم کشورهای فقیر را میخورند .

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *