بایگانی ماهیانه: بهمن ۱۳۸۹

بررسی لینک با Hyperlink checker نسخه‌ی 1.0

برنامه نویس: علیرضا اخوان پور
Hyperlink Checker v1.0
بررسی وجود لینک یک آدرس در صفحات وب  مشخص و
بررسی و جست و جوی کلمه‌ای در سایت‌های مورد نظر
Hyperlink checker V1.0

Hyperlink checker چیست؟!

 1. بررسی وجود لینک:
  شاید شما هم از وبمسترانی باشید که برای افزایش رنکینگ سایتتان در موتورهای جست‌و‌جویی چون گوگل به تبادل لینک با سایت‌های دیگر می‌پردازید؛
  احتمالاً برای بررسی لینک سایتتان در  صفحاتی که قرار است لینک شما را قرار داده باشند  وقت زیادی صرف می‌کنید و طی دوره‌های زمانی خاص به بازدید از آن‌ها برای بازرسی وجود لینکتان در آن سایت‌ها می‌پردازید تا مبادا لینک سایت شما را برداشته باشند!!
  این کار, یعنی سر زدن به تمامی سایت‌های لینک کننده , علاوه بر مصرف ترافیک اینترنت؛ وقت زیادی از شما را هدر خواهد داد,
  با این برنامه و امکانات آن قادر خواهید بود که از سایت‌هایی که قرار است لینک شما را در سایت خودشان قرار  داده باشند لیستی تهیه کنید و هر وقت خواستید با سرعت نسبتاً مناسب و بالا, و با صرف‌جویی در ترافیک مصرفی اینترنت به بررسی آن‌ها بپردازید و لیست سایت‌هایی که لینک شما را برداشته اند تحویل بگیرید.

 2. بررسی و جست‌و جوی کلمه:
  بررسی و جست‌و جوی کلمه‌ای مشخص در تعدادی از صفحات سایت‌های گوناگون هم ممکن است در برخی از موارد مفید باشد؛
  مثلاً بین تعداد زیادی از وب‌پیج‌های اینترنتی به جست و جوی آن‌هایی می‌پردازید که کلمه ای خاص را در صفحه‌ی خود به کار برده اند؛ با این برنامه این کار بسیار سریع انجام می‌شود.
  فرض کنید جزو قوانین تبادل لینک شما این است که سایت ‌های مربوطه در زمینه‌‌ی ه*ک مطلب ننویسند, می‌توانید با این برنامه کلمه‌ی  ه*ک را در آن سایت‌ها جست‌و جو کنید و بر روی آن‌ سایت‌ها نظارت نمایید؛
  البته این برنامه کل سایت را مورد بررسی قرار نمی‌دهد؛ بلکه فقط به بررسی صفحه‌ای که آدرس آن را به برنامه داده اید می‌پردازد.

برای دریافت و مشاهده‌ی آموزش استفاده از این برنامه   ادامه‌ی مطلب را مشاهده نمایید.

ادامه‌ی خواندن